טיול מאורגן לדרום אפריקה


יעדים למטייל מזמינה אתכם לחוות טיול מאורגן לדרום אפריקה כמו שרק אנחנו יודעים! דרום אפריקה הינה מדינה המשתרעת על חלקה הדרומי של יבשת אפריקה, בין האוקיינוס האטלנטי במערב וההודי במזרח. זוהי כנראה המדינה המערבית ביותר ביבשת, למרות שהיא משמרת את מורשתה האפריקאית. הארץ היא ברובה הגדול רמה בגובה ממוצע של כ 800 מ’ והיא משופעת בנופים מגוונים, הרים גבוהים, יערות עבותים, קניונים, מפלי מים ומדבריות למחצה, נופים שנזכה לראות כחלק מטיולים מאורגנים לדרום אפריקה של יעדים. כמו כן לדרום אפריקה מגוון גדול של שמורות טבע מרתקות עם בעלי חיים כאריות, נמרים, פילים, בופאלו וקרנפים. אחד היעדים בטיול לדרום אפריקה הוא ביקור באחת הערים היפות בעולם – קייפטאון, השוכנת באזור כף התקווה הטובה ודרך הגנים הנפלאה.


יבשת אפריקה היא אחד המקומות המרתקים ביותר בעולם שניתן לטייל בהם.
זו היבשת המתפתחת בקצב הגדול ביותר, והשינויים המגיעים אלה הופכים אותה ליעד חובה במסלול של כל מי שמחשיב עצמו חובב טיולים, שכן בשנים הבאות, וככל שהקדמה תיכנס עמוק לתוכה, יאבדו חלק מהנופים הפראיים והקסומים שעוד קיימים וניתן לראות בה, עכשיו זה הזמן!

טיול מאורגן לדרום אפריקה

מדינת דרום אפריקה משתרעת על פני חלקה הדרומי של יבשת אפריקה עצומת הממדים, וגבולותיה נפרשים בין האוקיינוס האטלנטי במערב לבין האוקיינוס ההודי במזרח.

על אף שתמצאו בה נוף פראי, מסורות עתיקות ומורשת קדומה לא פחות מבכל מדינה אחרת ביבשת אפריקה, דרום אפריקה היא המדינה המתקדמת ביותר ביבשת. וככזו יש בה את כל התנאים כמו במדינות המערביות (יבשת אירופה, ארצות הברית וכדומה) והיא לא נופלת מהן בחלקים מסוימים, מבחינת עושר תושביה והמבנים המצויים בה וזה מה שהופך את הטיולים המאורגנים לדרום אפריקה לאטרקטיביים ומבוקשים במיוחד.

נופים מדהימים, קניונים, יערות, הרים, מפלים ועוד - טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

גם בדרום אפריקה, כמעט כמו בכל מדינה אחרת ביבשת אפריקה, תוכלו למצוא בקלות נופים פראיים ומרהיבים ושמורות טבע ענקיות עם מגוון בעלי חיים כמו, אריות, פילים, נמרים, תאואים, קרנפים ומגוון עצום של אלפי סוגי ציפורים ועוד.

קייפטאון, אחת הערים שנבקר בהן כחלק מטיול מאורגן לדרום אפריקה של חברת יעדים, היא אחת הערים המרשימות והיפות ביותר בעולם, עיר קוסמופוליטית רב גונית המשלבת את כל מה שניתן למצוא בעיר מודרנית, יחד עם האופי המיוחד שמעניקה יבשת אפריקה למקום.
העיר שוכנת באזור הכף התקווה הטובה, אחת הנקודות המיוחדות ביותר בעולם, בה מתחברים האוקיינוסים ומציעה כל טוב למיליוני תיירים מרחבי העולם כולו, כל ימות השנה.

דרום אפריקה טיול מאורגן - מגוון עצום של אפשרויות טיול

כמעט על כל תוואי נוף בטיול לדרום אפריקה תוכלו למצוא בדרום אפריקה וכמובן - ספארי, כמו זה הנמצא בפרק הלאומי קרוגר, שהוא אחת משמורות הטבע הגדולות ביותר בכל יבשת אפריקה, שגודלו העצום כ-20 מיליון דונם מכסה את כל שטח מדינת ישראל!

טיול לדרום אפריקה - לטייל הכי קרוב שאפשר לאלוהים

אחד המקומות המיוחדים והמבוקשים ביותר במהלך טיולים מאורגנים לדרום אפריקה הוא בקניון נהר בלייד, הנהר השני בגודלו באפריקה, תוכלו ליהנות מסיור רגלי בטבע ובנוף הפראי הנשקף דרך פנורמת רכס הר הדרקון - קנון יפיפה עם מגוון צמחיה ובעלי חיים אדיר ונקודת התצפית המפורסמת הנקראת "חלון האלוהים" על שום הנוף עוצר הנשימה הנשקף ממנה. חובה לכל מטייל!