טיול מאורגן להודו


חברת יעדים מזמינה אתכם לטיולים מאורגנים אל תת היבשת ההודית. טיול להודו הינו מסע מרתק אל אמונות ודעות, ואל מפגשים מרגשים עם הודו ואנשיה.
טיולינו להודו מושקעים ואיכותיים. אנו כוללים טיסות ישירות, בתי מלון מעולים, חצי פנסיון והכי חשוב מדריך הטיול – עופר צבי! מדריך עם יחסי אנוש מעולים, מומחה לתרבות הודו, דובר הינדי וכותב סנסקריט, מקים מרכז סניאסה בארץ ללימוד תרבות הודו!
בנובמבר נצא אל אזור ראג'סטן, ארץ המהרג'ות, תמציתה של הודו כולה!  בפברואר נצא אל דרום הודו, אל קרנטקה, טאמיל נאדו, ואל שדות אורז ומטעי תה בקראלה,  באפריל בטיול נצא אל הרי ההימלאיה הירוקה.  


אחת החוויות המרתקות ביותר שיכול כל תייר בארץ ובעולם לעבור, היא ביקור בתת היבשת הודו על שלל נופיה המדהימים, הגיוון התרבותי העצום שבה והאנרגיות המדהימות הקיימות בה, אותן ניתן להרגיש לאורך כל מסלול הטיול בהודו, בין אם זה בפרים הנידחים או בערים המרכזיות. אין ספק בכלל - הודו היא חוויה מיוחדת במינה.

טיול מאורגן להודו - הדרך הנוחה והבטוחה לחוות את הודו

תת היבשת הודו היא יעד מבוקש במיוחד עבור צעירים אחרי צבא, אך בשנים האחרונות חלה פריחה ועלייה מתמדת במספר התיירים המבוגרים יותר, כאשר יש ביקוש הולך וגובר לטיולים מאורגנים להודו ובמיוחד לטיול מאורגן לדרום הודו בשל הצבעוניות והקסם המיוחדים שיש בה.

תמצאו מגוון מסלולי טיול בהודו המתאימים כמעט לכל אחד, גם לאוהבי הטרקים, גם למיטיבי לכת, אך גם למשפחות וזוגות מבוגרים יותר הרוצים לחוות את העושר שיש להודו להציע, את הטעמים והריחות בלי הצורך ללכת 20 ק"מ ביום ולישון על צלע הר.
ואפרופו הרים, בהודו תוכלו לבקר בשרשרת הרי ההימליה המפורסמים, באזור הטיבטי של חבל לאדאק.

המזרח פוגש את המערב - טיולים מאורגנים להודו

את מרכז הודו אפשר לחוות דרך הערים העתיקות שבה, המבצרים ההיסטוריים והשווקים השוקקים והצבעוניים הנמצאים בחבל ראג’סטאן, וכמובן גם לחוות במלוא עצמתו את עמק הגנגס הקדוש.

בדרום הודו תתקלו בתרבות דראוידית עתיקה, אליה תחשפו במקדשי הענק הפעילים שנמצאים במדינת טאמיל נאדו, וליהנות מטיול להודו קסום ומהפנט בלגונות הירוקות, בשדות האורז ומטעי התה שבמדינת 'קראלה' ועוד.

חוויה קוסמית שלא תשכחו - טיול מאורגן לדרום הודו

במהלכם של טיולים מאורגנים להודו בדרום הודו תוכלו ליהנות גם מהחוויה העירונית שמספקת העיר הענקית והמרכזית בהודו, הלא היא 'בומביי' אותו מטרופולין הומה אדם וססגוני, אך גם לצאת למרחבים האין סופיים של הודו, להרחיק לכפרים, לבקר באשראם המפורסם בעולם של 'פונה' ו-'אושו', וגם להגיע לחופים המדהימים של 'גואה' ו-'קרלה', ולבקר במקדשים המדהימים של 'קרנטקה' ובעוד כפרים שקטים וציוריים.

מהגנגס הקדוש וארמונות ה'מהראג'ה כמובן שלא תוכלו להתעלם ובסך הכל תוכלו לספוג את כל נפלאות תת היבשת הזו בטיול מאורגן להודו.

טיול מאורגן להודו - השוואת מחירים

רוצים להרוויח את הודו בגדול? לפני כל טיול מאורגן להודו, השוואת מחירים היא דבר הכרחי. יש הרבה הצעות בשוק, ומחיר טוב הוא חשוב מאוד אך גם בחירת חברה מנוסה ואמינה עם מדריך מקצועי חשוב לא פחות. אתם מוזמנים לפנות אלינו, לחברת יעדים, ותוכל ליהנות מטיולים מאורגנים להודו ברמה גבוהה עם מדריכים מנוסים שייקחו אתכם למקומות הכי שווים ובמחיר אטרקטיבי! מבטיחים לכם להפוך את הטיול להודו למהנה ומוצלח במיוחד.